Атрактивната Жозефина кој со манекенство започнала да се занимава уште на 15 години и досега се појавила на насловната страница на најпопуларните светски магазини како Вог, Елле,  Ванила Фаир.....

Данската убавица во кратката кариера има настапено на повеќе од 300  шоуа за мода. 

Датум на објава: вторник, 11 април 2017 во 11:49
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар