- Решивме да се разделиме и д живееме одвоено некое време, додека не одлучиме што ќе биде со нас во иднина - стои во заедничкото соопштение на Дејвид и Зои.

Тие беа во брак 7 години и имаат 5 годишна ќерка Клио.

Дејвид и Зои се запознаа во 2007, кога тој работеше на филмот „Run, Fatboy, Run“ а се венчаа во 2010 година.

Датум на објава: сабота, 08 април 2017 во 13:27
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:54

коментари

остави коментар