Пред 50 години беше прогласена за најзгодна актерка во бикини.

Денеска, на 76 години, Ракел Велч изгледа прекрасно.

Пред некоку дена се појави на промоцијата на нејзиниот нов филм, во кој игра заедно со Селма Хајек и Кристен Бел.

Елегантна и убава како и секогаш.

Комедијата ја раскажува приказната на Максимо ( Еугенио Дербез) кој е откачен од неговата богата сопруга, и заменет со млад продавач на автомобили. Максимо мора да се пресели од луксузниот дом кај неговата сестра, каде кова план да ја заведе богатата вдовица која ја игра Ракел...

Датум на објава: сабота, 08 април 2017 во 13:22
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар