Но, едно е сигурно и во новите филмови сигурно нема да недостасува акција и брзина.

Вин Дизел и Шарлиз Терон на европската премиера во Берлин на новиот филм од серијалот „Брзи и бесни 8 “ му ја посветија на починатиот „брат“  Пол Вокер, кој трагично во сообраќајна несреќа во Лос Анџелес го загуби животот. 

Датум на објава: петок, 07 април 2017 во 11:53
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:56

коментари

остави коментар