- Се плашам дека за година и пол многу се оддалечивме. Никој веќе не крева телефон да ми се јави.Не можам а да не се прашам дали тоа е поради транзиицјата, дали повеќе не им се допаѓам. Треба да знам дали нешто погрешив, дали постапив добро, каде погрешив - и да продолжам со животот  - вели Кејтлин.

Ова Кејтлин и го зборува на Клои.

Huge blow: Khloe said it felt like her second dad who raised her had been taken away and 'no one really let me have that


Во семејството во кое приватниот живот е јавен, разговорот меѓу Кејтлин и Клои е дел од трејлерот за новата 13-та сезона од реалното шоу, на која фановите, кои детално ги следат животите на сестрите Кардашијан, со нетпрение чекаат!

Датум на објава: четврток, 06 април 2017 во 15:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар