Атрактивната и сексапилна Ерика која е голем фан на фудбалот и изненадувачки на Лео Меси , во видеото покажа дека е и одлично игра самба.

- Срцето ми пука! Денес имав техничка проба, а професионалецот Андраде ми помага тоа што ми е во срцето „ да го пренесам “ во нозете, напиша Мис Бум бум во описот на видеото објавено на социјалните мрежи. 


Датум на објава: петок, 17 март 2017 во 16:45
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:02

коментари

остави коментар