Ова ја воодушеви раперката која е голем фан на Селин Дион.

- Погледнете кој ми коментира! Селин Дион! Чекајте да и кажам на мајка ми! - воодушевено одговори Ники.
'Wait til I tell my mother!': Nicki was beyond thrilled when Celine Dion reached out on Twitter Wednesday afternoon and congratulated her on the 'Excellente interprétation'

Датум на објава: четврток, 16 март 2017 во 11:08
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:16

коментари

остави коментар