Инцидентот се случил во источен Виетнам.

Човекот бил веднаш однесен во болница по инцидентот.

Во моментот кога изведувачот се обидел да го смири крокодилот тој го гризнал за главата. За среќа не почнал да се врти како што вообичаено прават крокодилите кога ќе фатат плен за полесно да го распарчат месото.

Погледнете го видеото од нападот:

Датум на објава: вторник, 14 март 2017 во 21:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:57

коментари

остави коментар