Анџелина прошета по Лондон со 3 од нејзините 6 деца - близнаците Вивиен и Нокс (8) и ќерката Шајло (10).

Family time: The 41-year-old actress stunned in a stylish white trench coat as she enjoyed a day in the capital with twins Vivienne and Knox, eight 

Во неодамнешно интревју Анџелина изјави дека се надева дека откако ќе помине тежината по разводот од Бред Пит, семејството ќе биде уште поцврсто.

Day out: Angelina was the picture of a model mother as she strolled out of the bookshop 

- Се фокусираме на здравјето на семејството. Ќе бидеме уште посилни кога ќе излеземе од сето ова, решени сме така да биде - изјави Анџелина за „Good Morning America“ на почетокот од месецов.

Датум на објава: вторник, 14 март 2017 во 15:02
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:09

коментари

остави коментар