„Особена гордост и чест ни е, да им го презентираме на нашата публика и на нашите верни потрошувачи, овој стратешки маркетиншки договор со Симона, како нашето ново заштитно лице.“ – изјави Кирил, коосновач на Bellina.mk. „Во иднина ќе продолжиме со исто темпо и ист интензитет да работиме на градењето на имиџот на нашиот млад бренд во Македонија, а истовремено ќе ја зацврстиме и продлабочиме соработката со нашите сегашни партнери.“ – продолжи тој.

Image may contain: 1 person, text

„Приказната за Bellina.mk и нивното брзо и успешно пробивање на нашиот пазар како една од најуспешните онлајн продавници во Македонија, доста ме потсеќа на почетокот на мојата успешна кариера.  Професионалноста, ангажманот и љубовта кон професијата се дополнителни атрибути кои не спојуваат, освен овој договор како нивно ново заштитно лице. Затоа ми претставува особена чест, да Ви ја најавам нашата соработка.“ – ни изјави Симона Попоска.

Повеќе информации за производите на Bellina на веб страницата www.bellina.mk

Датум на објава: понеделник, 13 март 2017 во 11:14
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:55

коментари

остави коментар