Имено, пејачката покажала дека годините ниту малку не ја промениле кога станува збор за нејзиниот изглед.

Таа на својот инстаграм профил објави кратко видео од плажа во жолто бикини на кое занесно се извива.

Поп ѕвездата е на одмор со своето момче а за нејзината добра линија се заслужни секојдневните вежби и јогата.


 

TGIF ??

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

коментари

остави коментар