„Што си направила со лицето и усните“, „Претходно беше преубава, сега изгледаш катастрофално“, беа само дел од коментарите кога ја видоа нејзината фотографија со нејзините наполнети усни.

 

...Rock'n'roll #rocknrolllefilm @guillaumecanetofficiel 🤣🤣🤣

A post shared by @marioncotillard on


Сепак, фановите веднаш се смирија бидејќи не станувало збор за пластична операција туку за вештачки усни и шминка за улогата во филмот „Rock’n’Roll”, кој го режира нејзиниот сопруг Гијом Канет.

 

To be...

A post shared by @marioncotillard on

Датум на објава: недела, 12 март 2017 во 09:41
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар