Во студио повикаа маж и жена кои никогаш до тогаш се намале видено.

Водителите Кајл и Џеки О од австралиското радио KIIS FM одлучиле во својата емисија да направат вистинско реално шоу за спојување на луѓе па ги повикале Даниел и Ричи.

Парот на себе имал само долна облека и биле огрнати со бањарки.

-Даниеле, соблечи му ја бањарката на Ричи и кажи што мислиш за ова момче, и кажа водителот Кајл.

„Натпреварувачката“ тоа и го направила и изразила воодушевување од голото тело на својот „партнер“.

Парот потоа целосно се разголе, А Даниел изјавила дека е „малку галење“. Даниел и Ричи потоа се нашле во акција, изненадувајќи ги водителите.

Парот се појавил во емисијата и утредента и признале дека се “зближиле“.

„Имавме секс“ – признала Даниел.

Датум на објава: сабота, 11 март 2017 во 12:29
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар