Двајцата се во брак веќе 12 години и имаат три деца.

Сепак пред две години, омилениот пар на Холивуд објави дека става крај на врската, откако стана јасно дека Афлек имал афера со дадилката на децата.

Досега тие одбиваа да ја прифатат можноста за помирување, иако папараците често ги детектираа заедно на јавни места – пред гласачките кутии, на одмор, лежерни прошетки или во романтични ресторани.

Очигледно нивните редовни средби ја вратиле љубовта во нивниот однос.

Датум на објава: четврток, 09 март 2017 во 16:18
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар