Се прослави откако позираше за Плејбој, а потоа глумеше во „Baywatch“.

Кармен Електра тогаш изгледаше вака:

 Image result for carmen electra baywatch pictures

А денеска изгледа речиси исто:


Related image


Точно пред 20 години, Кармен и Памела измамуваа воздишки во „Baywatch“.


Image result for carmen electra pamela anderson „Baywatch“.

Кармен во последните години се повлече од јавноста и сe посвети на дизајнирање на долна облека. И изгледа дека и оди сосема добро!


Image result for carmen electra design underwear

Датум на објава: четврток, 09 март 2017 во 13:43
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар