Популарната Џеј Ло блескаше на  премиерата на серијата „Нијанси сино“ во која се појавува во улога на детективка.  Секако блескаше и нејзината модна комбинација.

Тесниот светска комплет  ги  истакна совршените облини на мегапопуларната латино американка. 

Датум на објава: четврток, 09 март 2017 во 10:09
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:07

коментари

остави коментар