Не е помина ниту половина година откако убавицата поднесе документи за развод, а таа веќе има нов маж до себе.

Ѕвездата и новата нејзина љубов се фатени од папараците како шетаат заедно во Камбоџа.

Според зборовите на очевидците, актерката не се издвојува од новиот маж и децата, а насмевката не ја симнува од нејзиното лице.

Додека новиот избраник на Џоли, не бил толку интимен со неа, нo ce држел ĸaко виcтинcĸи тaтĸo кон нејзините деца.

Датум на објава: вторник, 07 март 2017 во 19:10
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:37

коментари

остави коментар