Но, фановите наместо во шминката на Северина, погледот им го привлече нејзиното бујно деколте.

Северина на своите фанови сакајќи да им покаже како изгледа зад сцената им покажа нешто многу провокативно, бујното деколте и долгите нозе.

Популарната пејачка деновиве е многу ангажирана на повеќе полиња. Покрај концерти Севе снима и фотосесии за модната кампања на чевли. 

Датум на објава: вторник, 07 март 2017 во 13:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:12

коментари

остави коментар