Ѓуро и Анџелина се запознале на снимањето на филмот „Во земјата од крв и мед“ и од тогаш контактираат . Последната средба ја одбележале со фотографија која сопругата на Ѓуро , Тања Рибиќ ја сподели на социјалните мрежи со коментар.

„Симпатично селфи, зар не?“

Датум на објава: понеделник, 13 февруари 2017 во 20:51
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:48

коментари

остави коментар