Марко Јариќ кон крајот на декември бил во Мајами да ги помине новогодишните празници со ќерките Сиера и Валентина. Средбата со Лима била неизбежна. Наводно, тие се смириле, а за тоа е заслужна Тамара Јариќ која можела да влијае на двајцата - и на својот брат, и на поранешната снаа Адријана Лима со која останала во добри односи - пишува Блиц.


Image result for adriana lima tamara jaric

Марко и Адријана се венчаа во 2009 година. Првите проблеми во бракот се појавија во 2013, а следната година почна постапката за развод која заврши во март 2016. Дали навистина сега се повторно во врска - од нив нема потврда.

Датум на објава: среда, 11 јануари 2017 во 10:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар