Хали Бери која во август наполни 50 години, вчеравечер излезе со пријателките во вакво издание.

Natural: With her hair left naturally curly, she also went completely barefaced

Нејзините фанови не се навикнати да ја гледаат со ваква форма на косата - многумина и не знаат дека така изгледа нејзината коса кога не ја исправува!


The wait is over: Halle and her third husband Olivier Martinez finalised their divorce at the end of December

Пред Нова година таа го финализираше разводот од нејзиниот трет сопруг, Оливие Мартинез, со кој има 3 годишен син.Датум на објава: вторник, 10 јануари 2017 во 15:40
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:06

коментари

остави коментар