Таа не признава дека е во врска со Ернесто Аргуељо од „Ready for Love“ но таблоидите се убедени во тоа.  Неодамна се видени заедно на изложба во Холивуд. Магазинот Лајф енд стајл цврсто тврди дека тие се во врска. За истиот магазин Ернесто изјавил дека Ева е „најслатката девојка“.

Eva Longorija ima novog dečka?

Датум на објава: понеделник, 17 јуни 2013 во 14:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 20:39

коментари

остави коментар