Втора финална вечер од „Кастинг талент шоу“

Вечерва во 21 часот на Канал 5 телевизија ќе се емитува втората финална вечер од „Кастинг талент шоуто“. Само три кандидатки ќе влезат во супер финалето кое ќе се одржи утре вечер во 20 часот во МОБ.