вторник, 24 јануари 2017 - Мeл Гибсон (61) стана татко по деветти пат
61 годишниот актер пречека на светот мало момче од девојката Росалинд Рос, која има само 26 години, во саботата во Лос Анџелес.
 
понеделник, 23 јануари 2017 - Пo излегувањето од затвор: Актерката проговори за маките кои ги преживеала (видео)
Американската актерка и ѕвезда на серијата „Мелроус Плејс“, Ејми Локан проговори за затворските денови и проблемите со кои се сретнала.
 
понеделник, 23 јануари 2017 - Ума Турман за милијардерот: Беше агресивен!
Актерката Ума Турман била во врска со милијардерот Арпад Бусон, со кој ја доби ќерката Луна.
 
понеделник, 23 јануари 2017 - Почина славниот Гордон Кеј од серијата „Ало Ало“ (видео)
Лицето и гласот кој со децении не засмеваше преку малите екрани, Гордон Кеј почина во старечки дом во Велика Британија.
 
понеделник, 23 јануари 2017 - Се пука на неа!
Коко Остин (37) со својот сопруг Ајс Ти (58) и ќерката Шанел, е на одмор во Мајами.
 
понеделник, 23 јануари 2017 - Актерката нападната од интернет насилници: Се на мене е лажно!
Актерката Синзиа Ланца доживеа непријатност откако некој креирал лажен ФБ профил во нејизно име и испраќал покани за пријателство до нејзини познаници. На овој ФБ профил се објавени нејзини фотографии од свадбата пред 11 години, а за тоа како изгледа денеска, пишува дека е „лажно и вештачко“.
 
недела, 22 јануари 2017 - Ѓоковиќ купил два апартмани на Менхетн
Менхетн во Њујорк сигурно е една од најатрактивните локации на светот за купување на недвижнини, ова мислење најверојатно го дели и еден од најдобрите светски тенисери Новак Ѓоковиќ.
 
сабота, 21 јануари 2017 - Фото: Меланија ѕвезда на вечерта во Вашингтон!!
На инаугурацијата на Доналд Трамп за претседател на Соединетите Американски Држави, скоро сите погледи беа успемерни кон неговата сопруга Меланија Трамп.
 
петок, 20 јануари 2017 - Познат холивудски актер почина на 61 година од рак
Актерот Мигел Ферер почина на 61 година после долга борба со ракот, а зад себе остави сопруга и два сина.
 
петок, 20 јануари 2017 - Фото: Убавата ќерка на Сталоне !!
Холивудската ѕвезда Силвестер Сталоне во Лос Анџелес се појави во друштво на сопругата Џенифер и нивните ќерки Систина, Скарлет и Софија.
 
четврток, 19 јануари 2017 - Криза во бракот: Џеј Зи има вонбрачен син?
Пејачката Бијонсе (35) и музичкиот могул Џеј Зи (47) се пред развод, рекол пријателот на парот. ДОдал и дека постојано се расправаат бидејќи на Бијонсе и пречи што Рајмир Сетертвеит (23) тврди дека е син на раперот.
 
четврток, 19 јануари 2017 - Борис Новковиќ се разведува по само 5 месеци брак
Не успеа и третиот брак на Борис Новковиќ а траеше само 5 месеци.
 
четврток, 19 јануари 2017 - Ема Стоун: Тажна сум што заврши снимањето на филмот!
Пет месеци Ема Стоун и Рајан Гослинг поминаа заедно во проби и снимање за филмот „La La Land“. Ова не е прв пат Ема и Рајан да глумат заедно, но овој пат таа вели дека разделбата навистина и паднала тешко.
 
среда, 18 јануари 2017 - „Бев дебелата и смешна сестра, а потоа ги земав работите во свои раце“
Клои Кардашијан одлучи да го промени животот на многу девојки.
 
среда, 18 јануари 2017 - Една од најконтроверзните личности во Холивуд преминала во ислам? (фото)
Контроверзната актерка Линдзи Лохан ги избришала сите фотографии од својот налог и оставила кратка порака „ „Alaikum salam“ што значи „Мир со вас“.
 
среда, 18 јануари 2017 - Викторија Бекам сака да го спречи собирањето на Спајс Грлс
Викторија Бекем една од членките на легендарната ,узичка група „Спајс Грлс“ со сите правни средства се обидува да го спречи повторното собирање на популарните девојки.
 
вторник, 17 јануари 2017 - Фото: Разголената Адриана Лима го „запали“ интернетот
Една од најубавите жени на светот, моделот на Викторија Сикретс“ Адриана Лима ги израдува своите фанови на социјалните мрежи.
 
вторник, 17 јануари 2017 - Вуди Харелсон в четврток ќе снима филм кој во живо ќе се прикажува во 550 кина !
На 19 јануари (четврток) со почеток во 2 часот утрото Харелсон ќе го снима филмот „Lost in London“ кој во живо ќе се прикажува во 550 кина во САД. Филмот, во кој Вуди Харелсон е режисер, сценарист и актер, ќе се снима со една камера во Лондон, а во него играат и Овен Вилсон и Вили Нелсон. Простор за грешки нема!
 
вторник, 17 јануари 2017 - Кејт Мос пристигна на својот роденден - пијана?
Кејт Мос го прослави 43 -от роденден во Лондон. Таа секоја година со големи забави ги прославува своите родендени, а овој пат „изгледаше чудно“ уште пред да пристигне на забавата - пишуваат таблоидите.
 
вторник, 17 јануари 2017 - Оливија Њутн Џон по борбата со ракот: Болеста ме научи на сочувство!
Пред повеќе од две децении Оливија Њутн Џон имаше рак на градите. Помина низ мастектомија и хемотерапија. Денеска вели дека е благодарна за искуството кое ја научило да има сочувство за сите луѓе со проблеми.
 
вторник, 17 јануари 2017 - Актерката претерала со однесувањето: После неколку испиени чаши направила скандали
Актерката Никол Кидман беше меѓу официјалните лица на доделувањето на Златните глобуси, каде наводно предизвикала чудење со своето однесување.
 
понеделник, 16 јануари 2017 - После разводот ја објави својата нова љубовна врска: Познатата актерка ужива со милијардер
Пред само два дена актерот Џони Деп и актерката Амбер Херд официјално се разведоа.
 
понеделник, 16 јануари 2017 - Најубавата актерка во секси издание им го помати умот на сите (фото)
Познатата актерка Моника Белучи на Инстаграм постави една фотографија која предизвика големо внимание кај нејзините фанови.
 
недела, 15 јануари 2017 - Дејвид Боуви и Леонард Коен постхумно номинирани за наградата Брит
Боуви е постхумно номиниран за најдобар британски уметник и за најдобар албум "Blackstar" кој го објави два дена пред смртта. Во категоријата за најдобар меѓународен уметник постхумно е номиниран Леонард Коен.
 
сабота, 14 јануари 2017 - Се соблече Кети Прајс
Таа е мајка на 5 деца но нема проблем да позира гола, особено по бројните прастични операции меѓу кои 8 корекции на градите. Вака изгледа Кети Прајс (38) денеска.
 
сабота, 14 јануари 2017 - И подарил ѓердан вреден 100 000 долари!
Врската сеуште не ја потврдиле, но изгледа дека двајцата уживаат во неа. Џенифер Лопез доби скапоцен подарок од својот млад љубовник - Дрејк и подари ѓердан вреден 100 000 долари, пишуваат американските медиуми.
 
петок, 13 јануари 2017 - Фото: Памела Андерсон претерала со пластичните операции?!
Јавна тајна е дека познатата русокоса „чуварка на плажа“ Памела Андерсон е редовен посетител на ординациите на пластичните хирурзи.
 
петок, 13 јануари 2017 - Фото: Чарли Шин повторно активен!!
Контроверзниот холивудски заводник Чарли Шин по двегодишно отсуство поради болест се врати на големото филмско платно.
 
петок, 13 јануари 2017 - Фото: Секси задникот на Селена Гомез
Тинејџерската музичка ѕвезда Селена Гомез е топ тепа во американските таблоиди. Во прв план е секси задникот на убавата Селена .
 
петок, 13 јануари 2017 - Чарли Шин: Кога дознав дека сум ХИВ позитивен сакав да се убијам
Холивидскиот актер Чарли Шин пред една година јавно призна дека е ХИВ позитивен, но сега проговори и за тоа како се чувствувал во моментот кога дознал дека е инфициран со смртоносниот вирус.
 
Навигација: 1 I 2 I 3 I 4 I 5 I 6 I 7 I 8 I 9 I 10 I 11 I 12 I 13 I 14 I 15 I 16 I 17 I 18 I 19 I 20 I 21 I 22 I 23 I 24