Дуелoт ќе се игра во СЦ „Јане Сандански“ во Скопје.

Покрај овој натпревар денеска на распоредот е и средбата меѓу Нексе и Војводина (почеток 19:15 часот).

Утре на програмата се другите три натпревари:

Татран Прешов – Загреб,
Цеље – Мешков Брест и
Динамо Панчево – Металург. 

Датум на објава: вторник, 05 септември 2017 во 10:01
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар