Почетокот на мечот во конкуренција на двојки предвидено е да се игра околу 20 часот.

Турнирот во швајцарскиот град Биел е со награден фонд од 250.000 долари. /МИА

Датум на објава: четврток, 13 април 2017 во 09:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар