Хонда ги претстави моторите и клупските бои

Тимот на Репсол Хонда од Мото ГП шампионатот на свеченоста во Џакарта ги претстави моторите и клупските бои со кои актуелниот шампион Марк Маркез и Дани Педроза ќе се натпреваруваат во новата сезона.