МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

среда, 14 февруари 2018 во 21:00
img

Актерката со болна исповед: Ми ја извадија матката , сакам дете
Младата Холивудска ѕвезда Лина Денам открива дека и ја извадиле матката како последица од ендометриоза.

Лина раскажува за прв пат јавно за својот здравствен проблем . Со години се обидувала да се справи со болеста , но како конечно решение било вадењето на матката . Докторите и нашле и други пореметувања на репродуктивните органи .

,, Покрај ендометријата и чудното испакнување на стомакот , имам и ретроградно крварење . Мојата матка наместо да има облик на сијалица, имаше облик на срце. “ објаснува актерката .

Лина за Вог открива дека сепак сака да има дете , било да го добие од сурогат мајка или да посвои .

Актерката неодамна раскина со музичарот Џек Анотоноф , со кого пет години беше во врска .

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА