МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

среда, 14 февруари 2018 во 20:34
img

Мишел Обама со музички подарок за сопругот (АУДИО)
Мишел Обама за Св. Валентајн на нејзиниот сопруг , Барак му подарила музичка колекција од неговите најомилени песни .

Колекцијата ,,Засекогаш мој “ ја објави на Твитер со одбрани песни за денот на вњубените. Во коментарите ,

фановите на Мишел напишале дека некоја од песните и не е за овој ден , но сепак повеќето го поздравуваат подарокот на поранешната прва дама на САД.


.

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА