МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

четврток, 14 септември 2017 во 09:42
img

Фото: Моника Белучи во мокар проѕирен фустан
Долги години Италијанката Моника Белучи е во кругот на најубавите жени на светот.

„Жешката“ Италијанка уште еднаш потврди дека вистински заслужува секогаш да биде во врвот на листите на најубавите жени на Планетата.

Иако одамна е влезена во шестата деценија од животот Моника и понатаму го привлекува вниманието на јавноста каде и да се појави.

Сексапилната Моника немаше проблем да прошета во мокар бел проѕирен фустан кој ги откри сите нејзини атрибути.

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА