Канал 5 Телевизија - Мобилна верзија
МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

сабота, 12 август 2017 во 22:05
img

Брачен пар кој тренирал полициски кучиња имал сексуален однос со едно од кучињата
Брачниот пар се снимал за време на сексуалниот однос со кучињата.

Ричард Патерсон и Кристина Патерсон од Вирџинија, биле уапсени под обвинение за злоупотреба на животни бидејќи во нивниот компјутер имало видео снимки на кои се гледало како тие двајца имаат сексуален однос со едно од кучињата кои ги тренирале за да работат за полицијата.

Couple who trained police dogs caught on camera 'having threesome with dog named Demon'

46 годишниот Ричард прво бил обвинет за нелегално поседување на оружје, но по пребарување на неговиот дом биле откриени и снимките.

Couple who trained police dogs caught on camera 'having threesome with dog named Demon'

Доколку бидат обвинети за брачниот пар следува казна од 2500 долари и казна затвор.

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА