МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

КАТЕГОРИЈА: Шоу бизнис

сабота, 25 февруари 2017 во 12:27
img

Холивудската актерка открива: Само Том Круз може да стави крај на ова
"Единствено тој може да ја уништи скиентологијата, и токму затоа толку се обидуваат околу него, го претвораат во божество", рекла актерката.

сабота, 25 февруари 2017 во 10:10
img

Џорџ Клуни: Не можеме да ја заштитиме слободата во странство, ако ја заборавиме дома
За заштита на слободата во Америка повика популарниот американски актер и режисер Џорџ Клуни, при добивањето на почесниот “Цезар” синоќа во Париз, на 42­-та церемонија на доделување на најпрестижните француски филмски награди.

петок, 24 февруари 2017 во 11:30
img

Никој не носи фармерки како Софија Вергара (фото)
Станува збор за 43 годишната глумица Софија Вергара, која и покрај нејзините години има фигура на која и се восхитуваат жените од целиот свет.

четврток, 23 февруари 2017 во 20:59
img

Фото: Голата Моника Белучи покриена со кавијар
Една од најубавите жени на светот, сексапилната италијанска актерка Моника Белучи се потсети на своето омилено снимање со славниот фотограф Фабрицио Фери.

четврток, 23 февруари 2017 во 16:29
img

Харвард и доделува големо признание на Ријана, за хуманитарната работа
Можеби многумина не ја знаат хуманитарната страна на Ријана, но токму поради таа нејзина посветеност, пејачката во вторник ќе биде одликувана со големо признание.

четврток, 23 февруари 2017 во 14:41
img

Негативни критики: Британските награди на гледачите им биле здодевни!
Бројни се коментарите со негативна содржина за шоуто на доделувањето на Британските музички награди. На гледачите им недостасувала „анархија“.

четврток, 23 февруари 2017 во 13:42
img

„Brit Awards“: Албум на годината постхумно за Дејвид Боуви, награди и за Бијонсе и Дрејк
„Blackstar“ на Дејвид Боуви е прогласен за албум на годината. Во име на Дејвид Боуви неговиот син го зеде и признанието за најдобар британски соло уметник.

четврток, 23 февруари 2017 во 13:12
img

Семејството на момчето кое се удави во базенот на Деми Мур, поднесе тужба
Семејството на 21 годишниот Еденисон Стивен Вали, кој во јули 2015 се удави во базенот во луксузниот дом на Деми Мур во Беверли Хилс, поднесе тужба во Л.А.

среда, 22 февруари 2017 во 21:11
img

Роби Вилијамс: Пушев марихуана во кралската палата
Контроверзната светска музичка ѕвезда Роби Вилијамс уште еднаш докажа дека нема „влакно на јазикот “ и може да зборува за се од својот живот.

среда, 22 февруари 2017 во 14:08
img

Џорџ Клуни и Амал ќе избегнуваат ризици пред раѓањето на децата
Во интервју за француски весник, Џорџ Клуни изјави дека тој и сопругата ќе ги избегнуваат сите ризици и нема да одат на далечни дестинации, пре да се родат близнаците.

вторник, 21 февруари 2017 во 19:28
img

Видео - Фото: Анџелина Џоли заедно со децата јаде пајаци, тарантули...
Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли ексклузивно пред камерите на ББЦ ги „честеше“ своите шест деца ручек на скара, не менито беа, пајаци,скорпии, тарантули и разни бубачки.

вторник, 21 февруари 2017 во 16:42
img

Џенифер Лопез го избра Хери Стајлс: Да не е многу млад за мене?
Хери Стајлс од „One Direction“ - тој е двојно помлад од Џеј Ло, но и изгледа многу симпатичен!

вторник, 21 февруари 2017 во 16:12
img

Фото: Семејството Рамацоти на прошетка!!
Италијанската музичка ѕвезда Ерос Рамацоти е лудо вљубен во својата убава сопруга Марика Пелегринели.

вторник, 21 февруари 2017 во 16:04
img

Импланти во градите на Кајли Џенер - таа негира!
Девојката го смени личниот опис а упорно негира дека била под нож. Прво драстично ги зголеми усните, а сега и градите.

понеделник, 20 февруари 2017 во 22:32
img

Кајли Џенер има само 19 години но веќе си ја купи четвртата луксузна вила
Убавата Кајли Џенер од кланот Кардашијан Џенер, дефинитивно не знае што да прави со парите.

1  2  3  4  5  6  7

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА