МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

КАНАЛ 5 ПРОГРАМА

 • 06:45 - Здраво Македонијо
 • 11:00 - Вести
 • 11:15 - Зевзекманија
 • 12:00 - Македонски приказни
 • 13:00 - Играна серија
 • 15:00 - Вести
 • 15:40 - ВИП сезона - Избор на најдобар рецепт
 • 16:00 - Играна серија
 • 17:00 - Среќни луѓе - гејм шоу
 • 18:00 - Вести во 18
 • 19:30 - Животот не е песна - хит серија
 • 21:00 - Елиф - нова сезона
 • 22:00 - Денот во 5 минути
 • 22:05 - Никогаш не е доцна
 • КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

  КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

  Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

  КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

  Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

  СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА